Вечер современной хореографии

Концерт в 2-х отделениях

о спектакле

Отчетный концерт хореографической школы г. Донецка.

Концертная программа и участники

І відділення

1. В.А. Моцарт
«Музичний калейдоскоп»
Хореографія О. Сизової
Виконують учні 6-го та 8-го класів
(робота викладача Лілії Мещерякової)

2. П.І. Чайковський
Варіація з балету «Спляча красуня»
Хореографія М. Петіпа
Виконують лауреати міжнародних конкурсів, учні 6 класу
Сніжана Кас’яненко, Валерія Козирєва, Анастасія Малтабар
(робота викладача Ірини Пісарєвої)

3. Ф. Шопен
«Ноктюрн»
Хореографія Дж. Ноймайєра
Виконує лауреат обласного конкурсу, учениця 8-го класу
Катерина Житомирська
(робота викладача Лілії Мещерякової)

4. І.С. Бах
«Менует»
Виконують учні 6-го класу. Солісти: Євгенія Ковальчук, Андрій Пецеля
(постановка і робота викладача Інни Житомирської)

5. П. де Сенневіль 
«Адажіо»
Виконують Вікторія Нижник, Данило Черкасов
(робота викладача Лілії Мещерякової)

6. Р. Глієр
«Російський танець»
Виконують лауреати міжнародних конкурсів, учні 6-го та 8-го класів
(робота викладача Ірини Пісарєвої)

7. П.І. Чайковський
«Вечірня пісня»
Виконують учні 8-го класу
(робота викладача Лілії Мещерякової)

8. Дж. Россіні
Класичне па-де-де
Хореографія Л. Якобсона
Виконують лауреати міжнародних конкурсів
Ганна Бодрухіна, Ростислав Смоляков 
(робота викладача Ірини Пісарєвої)

9. Secret Garden
«Зима»
Виконують учні 6-го та 8-го класів
Солісти: лауреати всеукраїнського конкурсу
Анастасія Соколова, Сергій Гаркавий
(постановка і робота викладача Ірини Пісарєвої)


ІІ відділення

1. І. Іванович
Вальс «Треба пам’ятати»
Хореографія К. Бренер
Виконують лауреати міжнародного конкурсу, учні 8-го класу
Солістка – Віталіна  Алсуф’єва
(робота викладачів Лілії Мещерякової, Ірини Пісарєвої)

2. Sao Paulo
«Дует»
Хореографія R. Scheir
Виконують лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів,
учні 8-го класу Ганна Бодрухіна, Ростислав Смоляков
(робота викладача Ірини Пісарєвої)

3. Л. Краліна
«Ягідка»
Виконують лауреати міжнародних конкурсів, учні 6-го класу
Євгенія Ковальчук, Ксенія Красних, Данило Черкасов
(робота викладача Лілії Мещерякової)

4. В. Лобос
«Далекі і близькі голоси»
Виконують лауреати міжнародних конкурсів, учні 8-го класу.
Солістка –  Катерина Житомирська
(робота викладача Лілії Мещерякової)

5. П.І. Чайковський
«Східний танець»   
Виконують лауреати всеукраїнського конкурсу, учні 7-го класу
(робота викладача Світлани Медвідь)

6. А. П’яццолла
«Вandoneon»
Хореографія R. Scheir
Виконують лауреати міжнародного конкурсу, учні 6-го та 8-го класів
(робота викладача Ірини Пісарєвої)

7. І.С. Бах
«Осіння спіраль»
Хореографія Сео Юн Сок
Виконують лауреати міжнародних конкурсів, учні 6-го та 8-го класів
(робота викладача Лілії Мещерякової)

8. К. Бадельт. Музика до к/ф «Пірати Карибського моря»
Виконує викладач Людмила Андрієвська

9. Дж. Верді, Edvin Marton
«Графічний балет»
Виконують учні 6-го та 8-го класів.
Солістки: Дарина Набойщикова, Маргарита Бєлоконєва
(постановка і робота Ірини Пісарєвої)

10.  Г. Форе
«Русалки»
Виконують учні 6-го класу. Солістка – Ксенія  Красних
(робота викладача Лілії Мещерякової)

11.  «The Moola Mantra» у виконанні Діви Премал
«Водяна квітка», частина ІІІ
Хореографія Д. Вишньової
Виконує лауреат міжнародних конкурсів Ганна Бодрухіна
(робота викладача Ірини Пісарєвої)

12.   І. Штраус 
«Весняна мозаїка»
Хореографія О. Сизової
Виконують учні 3-го, 4-го, 6-го та 8-го класів
(робота викладачів Лілії Мещерякової, Інни Житомирської,
Наталії Петрюк)